Wie is wie?

Op zoek naar iemand?


Jan Van Wesembeeck fractieleider districtsraad
Voorzitter | Districtraadslid
Bisschoppenhoflaan 471 bus 6
2100 DEURNE

jan@vlaamsbelangdeurne.org


Guy Dirckx – fractiesecretaris districtsraad
1ste Ondervoorzitter | Districtraadslid
Ruggeveldlaan 762 bus 7
2100 DEURNE
Tel. 03/290 30 27

guy.dirckx@stad.antwerpen.be

Peggy Pooters
2de Ondervoorzitter | Districtraadslid
Drakenhoflaan 101
2100 DEURNE
Tel. 03/366 40 09

peggy.pooters@stad.antwerpen.be

Marina Rothmayer
Penningmeester | Districtraadslid
Vroenhofstraat 48
2100 DEURNE

marina.rothmayer@vlaamsbelang.org

Beatrix Vanderplasschen
Secretaris
Drakenhoflaan 77
2100 DEURNE
Tel. 03 3221437

beatrix@vlaamsbelangdeurne.org

Hedwig Vigoureux
Ledenadministratie
Ter Rivierenlaan 233
2100 DEURNE

hedwig@vlaamsbelangdeurne.org

Sam Van Rooy
VBJ verantwoordelijke | Perswoordvoerder

sam.vanrooy@vlaamsbelang.org

Sheila Cheung
Webmaster

webmaster@vlaamsbelangdeurne.org


Roland Jennes
Bestuurslid
Mortselsesteenweg 244
2100 DEURNE

roland.jennes@antwerpen.be

Sandra Wintershoven
Bestuurslid
Karel Van Overmeirelaan 49 bus 7
2100 DEURNE

sandra.wintershoven@skynet.be